Ekibimiz

Sümeyye Ceylan - Kurucu Ortak

Viyana üniversitesi Matematik bölümü lisans ve yüksek lisans mezunu. Urania Gözlem Evi'nde astronomi eğitimleri aldı. Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölümü Modern [matematiksel] Mantık alanında doktora öğrencisi Mehmet Selim ve Ahmet Arif'in annesi.

Zeynep H. Aydoğan - Kurucu Ortak

Bilgi Üniversitesi Matematik mezunu. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Bilim Tarihi yüksek lisans öğrencisi. Ömer Taha ve Hatice Neva'nın annesi.

Güliz Gerdan - Creative Director

Viyana'da Politik Bilimler ve Yönetim Bilişim Sistemleri okudu. Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı mezunu. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. İstanbul Şehir Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğretim üyesi. Fatıma Zeyneb'in annesi.

Nesibe Özdabak - Kurumsal İletişim Koordinatörü

Karlı bir kış akşamında, olacaklardan hiç habersiz dünyaya gözlerini açtı. Yıllarca çok çeşitli uğraşlar deneyip, en sonunda onu hayata bağlayan iki önemli şeyi keşfetti: çocuklar ve minyatür. İşte Usturlab'la yolları tam olarak burada kesişti.

Merve Yıldızözü - Proje Koordinatörü

Marmara Üniversitesi Fizik bölümü mezunu. Astronomi ve doğa meraklısı.

Feyza İlhan - Sosyal Medya Sorumlusu

12 Şubat 1998'de Düzce'de doğdu. Marmara Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık 2. Sınıf öğrencisi. Osman Selçuk'un teyzesi.

Sayfayı paylaş

Bültene kayıt olun