Eğitim Danışmanlığı

Usturlab, okullardan, kurum-kuruluşlara, bağımsız atölye ve kurslara kadar birçok kuruma eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Eğitim danışmanlığı hizmeti kapsamında; okul ekosistemine uygun müfredatın tasarımı, varolan müfredatın zenginleştirilmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Kağıt üzerinde bir hizmet olmanın dışına çıkarak eğitmenlere, mekansal tasarıma, eğitim uygulanmasına kadar tüm süreçlerin organizasyonu Usturlab tarafınca yapılır. Müfredata uygun eğitmenlerin istihdam edilir ve eğitmenlere müfredat eğitmen eğitimi verilir. Eğitimin uygulanabilmesi için gerekli mekansal tasarım düzenlemeleri için danışmanlık hizmeti verilerek, okul ile ortak bir çalışma yürütülür. Ayrıca eğitimin uygulanabilmesi için gerekli olan tüm sabit ve sarf malzemelerin alımı ile ilgili yönlendirmeler tarafımızdan gerçekleştirilir.

Ayrıca yıllardır yapmış olduğumuz eğitim faaliyetleri çerçevesinde uzmanlaşmış olduğumuz; Ekoloji, Astronomi, Temel Bilimler, Teknoloji konularında müfredat zenginleştirmeleri yapılır.

portfolio item portfolio item